#2016-01-19 04:36:33 

Axe

Użytkownik

Idąc z duchem czasu ogarnęła mnie ochota, żeby w końcu nauczyć się strzelać. Mówię tutaj o amatorskim strzelaniu i to raczej chodzi o naukę samodzielną. Mam odpowiedni teren i mam odpowiednie ku temu warunki. Myślę o broni krótkiej i oczywiście takiej, która nie wymaga zezwolenia. Ja się odpowiednio zorganizować do takiej przygody?
#2016-01-19 06:50:29 

Torque

Użytkownik

Ciekawy pomysł na spędzanie wolnego czasu. Też bym tak chciał, ale niestety czasu cały czas brakuje. Mam trochę wiedzy w tym zakresie, bo mój brat bierze czynny udział w nauce i szkoleniach ze strzelania. Zwykle na początek klienci wybierają repliki broni, ale już raczej wykonane z najlepszych materiałów. Chodzi o taki sprzęt, który nie będzie się często psuł.
#2016-01-19 07:02:05 

stoicka01

Użytkownik

Bezpieczeństwo w tym temacie jest ponad wszystkim. Zanim zaczniesz na poważnie trenować poczytaj jak bezpiecznie obchodzić się z takim sprzętem i gdzie najlepiej strzelać.
#2016-01-19 07:37:12 

chucky

Użytkownik

Jeśli chcesz dobrą rekomendację co do broni krótkiej to polecam poręczny glock 18c, o którym mogłeś już wcześniej słyszeć. Tego rodzaju broni używają często w filmach. Do nauki strzelania jak znalazł. Poza tym jest wyjątkowo celny. Dobierz do tego odpowiedni zapas amunicji i ruszaj po naukę.
#2016-01-19 10:04:18 

Katiuszka

Użytkownik

Broń to tylko początek, do tego musisz się zaopatrzyć w dodatkowe akcesoria, jak chociażby ładowarkę asg. Warto pomyśleć o okularach do strzelania, które ochronią twoje oczy i nie będą sprawiały problemów przy celowaniu. Oczywiście kup sobie także tarcze i chwyty do tarczy. Strzelanie do butelek już dawno wyszło z mody.
#2016-01-19 10:48:35 

BakuGan

Użytkownik

Do takiej broni warto zaopatrzyć się także w dodatkowe magazynki i kaburę w którą będziesz mógł zainstalować swoją broń. To są groszowe wydatki, a znacznie polepszają nie tylko jakość strzelania, ale także komfort przechowywania. Daj później znać, jak ci poszła nauka i czy często trafiasz w dziesiątki. Mi nauka strzelania zajęła dobre dwa lata, a i dzisiaj zdarza mi się spudłować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015