#2016-01-15 06:58:47 

barbara59

Użytkownik

Witam wszystkich! Ostatnio udało mi się w fajnej cenie kupić przewodniki Pascal, bo wybieram się na objazdową wycieczkę po Europie. Możecie mi polecić inne książki podróżnicze, które prezentują miasta europejskie w ciekawy sposób?

#2016-01-15 08:31:20 

BakuGan

Użytkownik

Jeśli wybierasz się do Francji, to polecam Olivier Magny Zakochany w Paryżu, znalazłem tam tyle ciekawych miejsc, a moja ukochana, dla której to był wyjazd jako prezent urodzinowy, cały czas mi suszy głowę że teraz mam jej zrobić wycieczkę do Włoch :P
#2016-01-15 10:19:46 

Mitra

Użytkownik

W takim razie polecam ksiażkę dla was obojga :D Fabrizia Villa Spacerem po Mediolanie. Najwieksze atrakcje miasta, jeśli chcecie zachaczyć w objazdówce o Mediolan, koniecznie sobie ją przeczytaj, a tobie i ukochanej miasto z pewnościa też się spodoba :D Jeden post, dwa polecenia! Mogę sobie to zaliczyć do dobrego uczynku dzisiejszego dnia :P
#2016-01-15 10:57:15 

barbara59

Użytkownik

Trasę cały czas ustalamy. Ja bardzo bym chciała do Mediolanu!!! Francja jest ok, ale tak jakoś kojarzy mi się to z zakochanymi, a ja jadę ze znajomymi :P Kultura włoska bardzo nam odpowiada no i ta pizza :D Prawdopodobnie będziemy też w Grecji na jakiś czas i w Chorwacji. Bardzo bym chciała też zobaczyć Wenecję... ale wiadomo, że nie w każdym miesiącu opłaca się tam jechać, no bo to jednak kanały... :P Z drugej strony, skoro już podróżować, to nie tylko do pieknych, nieskazitelnych miejsc, ale też poznać normalne, codzienne życie zwykłych ludzi :) Dzięki za ten Mediolan, a do Paryża może wybiorę się jak już spotkam jakiegoś ciekawego mężczyznę :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015