#2016-01-04 09:06:09 

rafalek19

Użytkownik

Po raz kolejny naciąłem się na usługach w naszym mieście. Zleciłem pocięcie blach i przygotowanie ich do zrobienia altany w moim ogrodzie. Niby to nic skomplikowanego, a okazało się, że po raz drugi trafiłem na amatorów. Blachy były nierówno pocięte, a ich brzegi zakończenie tak, jakby robotą zajmowało się małe dziecko, które po raz pierwszy w życiu trzyma nożyczki. Proszę o pomoc i wskazanie prawdziwych fachowców w tej branży w Poznaniu.
#2016-01-04 10:38:47 

thornthon

Użytkownik

No to faktycznie miałeś pecha. Mi na szczęście taka historia się jeszcze nie zdarzyła i mam nadzieję, że się nie zdarzy. Nie pomogę niestety, bo tego rodzaju prace wykonuje samodzielnie, ale to raczej domowa robota, niż prace na zlecenie. Nie chce mi się rejestrować działalności, bo wiem, jak duże są z tym formalne problemy. Wolę sobie prowadzić warsztat tylko dla siebie, gdzie nikomu się nie narzucam i nikomu życia nie uprzykrzę. A jak coś pójdzie nie tak, to zrobię szkodę tylko sobie.
#2016-01-04 13:16:48 

Syriana

Użytkownik

A ja mam dobre doświadczenia z tego rodzaju firmami. Szczególnie polecam tą, która prezentuje swoją ofertę pod adresem slusarnia.poznan.pl/ciecie-plazma-cnc/. Zrobili dla mnie już kilka zleceń i mogę powiedzieć o nich tylko dobre rzeczy.
#2016-01-04 14:46:18 

taste_of_memory

Użytkownik

Zgadzam się, że Ślusarnia Poznań to firma z dużymi aspiracjami. Ich metody pracy są naprawdę rewelacyjne. Wszystko równo pocięte, a klient otrzymuje zlecenie jeszcze przed ustalonym terminem.
#2016-01-04 15:38:21 

SebastianJeż

Użytkownik

I jak tu poszukać pewnego kontrahenta. Szczególnie w branży usługi ślusarskie Poznań ma wiele firm, które oferują swoje usługi, ale ich jakość trzeba zawsze odpowiednio wcześnie weryfikować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015