#2015-12-31 08:55:33 

chucky

Użytkownik

Witam wszystkich serdecznie. Jestem zainteresowany animacjami graficznymi, ale nie znam obecnie żadnego speca, który mógłby mi zrobić projekt, którego obecnie potrzebnie. Ja się na tym kompletnie nie znam, a sprawa dość pilna i nagląca, z terminem najlepiej na wczoraj. Gdzie w ogóle mogę coś takiego zrobić? Komu to zlecić. No i ile dać za to pieniędzy? W ogóle nie znam rynku.
#2015-12-31 10:44:47 

Syriusz

Użytkownik

Cześć. Najlepiej chyba będzie, jak znajdziesz jakąś firmę, która się tym profesjonalnie zajmuje. Na rynku jest kilka, mają świetnych grafików i fachowców, więc spokojnie można takim firmom ufać. O wiele lepiej im niż jakimś domorosłym grafikom, którzy tylko się w internecietutoriali naoglądali i myślą, że są mistrzami grafiki. :P
#2015-12-31 11:45:07 

chucky

Użytkownik

No tak, ale takiemu mistrzowi grafiki zapłacę pewnie o wiele mniej niż profesjonalnej firmie, a o kasę też chodzi, wiadomo.
#2015-12-31 13:30:05 

Syriusz

Użytkownik

No może zapłacisz trochę więcej firmie, ale za to masz gwarancję, że to, co dostaniesz, będzie miało ręce i nogi i nie będziesz się wstydził tego nikomu pokazać. Także w tej kwestii na pewno o wiele bardziej opłaca się z takiej firmy skorzystać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015