#2015-12-09 08:59:42 

Gomoku

Użytkownik

Jestem w trakcie wprowadzania zmian w domowej instalacji elektrycznej. Potrzebne mi są informacje na temat firmy produkującej przełączniki, włączniki i zaślepki do nich. Ponadto zastanawiam się w jaki sposób mogę zaoszczędzić energię w domu jednorodzinnym? Rachunki są duże i w obecnej sytuacji finansowej nie jestem w stanie wszystkiego opłacać na czas.
#2015-12-09 09:14:05 

BakuGan

Użytkownik

Witaj. Co do oszczędności energii to niestety nie podpowiem, ale wiem, że seria produktów Berker R1 prezentuje się świetnie jeżeli chodzi o zaślepki i i elementy tego typu. W sklepach znajdziesz te produkty w wielu konfiguracjach i dobierzesz idealną dla siebie. Przełączniki i kontakty wybierz ze stylowej serii Classic firmy Simon. Obecnie są to najlepsze tego typu elementy na rynku.
#2015-12-09 10:10:00 

Syriusz

Użytkownik

Również polecam Berker i Simon. Nikt wcześniej nie podpowiedział Ci w sprawie oszczędności energii dlatego zrobię to ja. Niezawodnymi urządzeniami pozwalającymi na zaoszczędzenie energii elektrycznej są dokładne programatory czasowe. Podłączasz je do gniazdka, następnie wpinasz bezpośrednio w programator dane urządzenie i ustawiając czas regulujesz jego pracę. Sam proces jest bardzo prosty, a dostarcza dużych oszczędności na rachunkach za prąd.
#2015-12-09 13:05:58 

MalkoNtenkA

Użytkownik

W kwestii złączy, gniazdek ich obudów i zaślepek, warto zwrócić uwagę na linię F100 marki Gira Multum złącz, gniazdek i przełączników to tylko krótka charakterystyka ile tego mają w rzeczywistości! To jest niesamowite ile produktów jednej serii można znaleźć na rynku. Korzystam tylko z tej marki bo uważam, że te produkty rządzą na rynku!
#2015-12-09 13:15:36 

Gomoku

Użytkownik

Dzięki wielkie za porady. Będę szukał coś od Berker, bo opinie o tej firmie są na prawde dobre. Pozostaje jeszcze kwestia programatorów, ale myślę, że i je też znajdę. Czytałem również o oszczędnościach przy ich pomocy i to jest niesamowite jak przy użyciu kilku niewielkich i nie drogich urządzeń można zaoszczędzić sporą sumkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015